Alan suurin tapahtuma kokoaa alan toimijat Jyväskylään 6.-8.9.2017.

Mukana messuilla on kolme eri teemaa, puuteknologia, puuntyöstö ja bioenergia. Tarjontaa on laajennettu entisestään vuoden 2015 messujen, jos toimii alalla, kannattaa lähteä katsomaan.

Lisää messuista voit lukea täältä.

Ennakkorekisteröidy messuille  tästä.

Ajo-ohjeet voit katsoa tästä.

MESSUT AVOINNA
Keskiviikko 6.9. klo 10-17
Torstai 7.9. klo 10-17
Perjantai 8.9. klo 10-16

Awutek Puukone messuilla

Tulemme esittelemään koneiden lisäksi ratkaisuja joiden avulla asiakkaidemme tuotannosta tehdään tuottavampaa ja luotettavampaa. Osastollamme on esillä suoraan tehtaalta tulleita uutuuksia ja ennen kaikkea meidän osastoltamme saatte parhaan tietotaidon käyttöönne.

Ota yhteyttä ja sovi tapaaminen.
Raino Heikari,  +358 408 245 332,  raino.heikari@awutek.fi
Ari Jokila,  +358 400 220 885,  ari.jokila@awutek.fi
Kerkko Varpio,  +358 400 120 207,  kerkko.varpio@awutek.fi
Mika Lahtinen,  +358 40 731 5830,  mika.lahtinen@awutek.fi
Pekka Rasanen,  +358 40 718 1488,  pekka.rasanen@awutek.fi
Erik Torkko,  +358 400 228 007,  erik.torkko@awutek.fi
Joonas Kaukoniemi, +358 40 148 9233, joonas.kaukoniemi@awutek.fi
Teemu Vierimaa,  +358 2 436 1115,  teemu.vierimaa@awutek.fi
Jari Laine,  +358 2 436 1119,  jari.laine@awutek.fi

Jyväskylässä tavataan!

Lue messuorganisaation messu-uutiset nro 1.

Yllä muutamia kuvia vuoden 2015 messuista.

Lue messuorganisaation messu-uutiset nro 2.